WING FOIL


Jest to najmłodsza i bardzo szybko rozwijająca się dyscyplina sportu. WING daje bardzo łatwe wejście w świat sportów wodnych a lewitacja na hydroskrzydle oferuje niesamowite doznania. Jest to mieszanka iście wybuchowa przyciągająca do tego sportu coraz większe rzesze entuzjastów. Będziecie zdziwieni jak jest to łatwe i dostarczające wspaniałych emocji.

Z nami spróbujesz lewitacji za motorówka i z WINGiem.


 
 

Program zajęć


2-3H 

Na lądzie poznajesz jak działa sprzęt i jak się z nim obchodzić. Uczysz się sterować Wingiem.

W wodzie pływasz na desce wypornościowej we wszystkich kierunkach. Poznajesz pierwsze zwroty.

1-2H 

Uczysz się lewitacji za motorówką jeśli nie masz doświadczenia na kitefoilu lub windfoilu. Motorówka przyspiesza proces. Nie jest wymagana.

4-6H

Łączysz w całość lewitację i generowanie mocy przy pomocy WINGa lub uczysz się lewitacji z WINGiem jeśli pominąłeś etap nauki za motorówką.


Jest to program dla osoby o sprawności psychomotorycznej mieszczącej się w normie i szkolącej się indywidualnie. Trzeba pamiętać o tym, że szybkość przyswajania wiedzy każdego adepta może być różna. Pamiętaj również że nauka elementu a jego doskonalenie to dwie inne rzeczy. Doskonalenie wymaga czasu.


Kite FOIL


Foilboarding to magiczne uczucie dające się porównać tylko z lataniem. Suniesz nad wodą bezgłośnie, bez praktycznie żadnych oporów. Masz latawiec o kilka metrów mniejszy niż reszta lub jesteś jedynym pływającym na akwenie. Chyba że ktoś też ma foila. Latawiec w rozmiarze 17 lub 19m? Po co? Wystarczy 12 i pływasz w momencie kiedy 19m nie jest w stanie utrzymać wysokości. Foil nie męczy i jak szalony pływa pod wiatr, więc „wycieczki” są czystą przyjemnością.

Kitesurfery dzielą się na tych którzy kochają foila i tych którzy jeszcze go nie próbowali.

Z nami spróbujesz lewitacji za motorówka i z latawcem.


 
 

Przeżyjmy wspólnie wspaniałą przygodę